Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

USB, радіо чи Bluetooth? Мишка, клавітару, комплект чи стилус?

Ви обрали системний блок чи ноутбук і перейшли в розділ маніпуляторів. Вам потрібна клавіатура., мишка чи можливо, комплект. Ви бажаєте дротовий чи бездротовий варіант? Якщо бездротовий, то надаєте перевагу радіо 2.4 GHz чи Bluetooth? Ви граєте ігри, чи потрібна підсвітка клавіатури та мультимедійні клавіші? Українська розкладка звісно по замовчуванню.

Для ігор обираєте геймерські варіанти клавіатури та мишки, чи можливо хочете купити руль, джойстики, геймпади чи важелі перемикання передач? Маєте сенсорний ноутбук - тоді оберіть для себе стилус, перо. Це дуже зручно, а в додаток ще й відсутність відбитків пальців не екрані. 

Для мишки для більш ось поверхонь все-таки зручніше купити килимок. Є різноманітні кольори, дизайни, фактури та розміри. Але якщо Ви граєте ігри, то рекомендуємо звернути увагу на ігрову серію килимків. Якщо надаєте перевагу мінімалістичному стриманому дизайну в якісному і якісним матеріалам за мінімальну ціну - зверніть увага на серії X7 від A4-Tech. Все це Ви можете купити в інтернет-магазині inter.if.ua  чи в нашому офісі в Івано-Франківську

Вгору