Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робота, навчання чи відпочинок? Що потрібно ще для комфортної роботи?

Часто клієнти вдаються в питання що обрати? В чому ж різниця? Що краще купити - системний  блок, ноутбук чи моноблок? Якщо системний блок - то зібрати самостійно чи купити готове брендове рішення? Ноутбук - яка діагональ, які характеристики мені потрібні, яку серію вибрати? Моноблок - чи можна замінити деталі, яку діагональ, чи має колонки та вебкамеру? 

Ноутбук  - річ найбільш мобільна серед пристроїв з характеристиками адаптованими до задач роботи, ігор, окрім web серфінгу. Ноутбуки є різних діагоналей, але найпопулярнішою серед них є 15,6 дюйма. 13 - 14" комфортніші для користувачів, що використовують ноутбук щодня в роботі і носять завжди його з собою в наплічнику чи сумці, адже такі моделі є компактнішими та легшими. 

Ноутбуки є повноцінними робочими станціями, про те мають дещо врізані апаратні можливості. У більшості моделей використані мобільні версії процесорів, що мають дещо меншу продуктивність з її десктопними аналогами. 

Моноблок являє собою монітор, в якому вмонтовані комплектуючі, аналогічні системним блокам чи ноутбукам. Залежно від моделей моноблок може містити як десктопні компоненти, так і аналогічні мобільні версії. Оперативна пам'ять є ноутбучна, тобто типу sodim. Як і ноутбуки - моноблоки містять в собі колонки, вебкамеру, аудіо-відео виходи, роз'єми для живлення та передачі даних. 

Часто моноблоки в комплекті містять брендові клавіатуру та мишку. Моноблок не є рішення, зручним для частого транспортування, але є значно компактнішим, без зайвої кількості дротів і не потребує великого робочого місця. Проте в потужності теж програє, особливо в розрізі відеоядра. 

Брендовий ПК чи зібрана конфігурація? Це Ви можете прочитати на спеціалізованій сторінці, де ми розкриємо всі переваги та недоліки.

Вгору