Ідея жила з нами довго...
Процес підготування (морального в першу чергу 🙃), проєктування, конструювання почався давненько, ще з літа...було залучено більше людей, ніж планувалось, оскільки дехто вважав то нереальним, дехто не розумів, що ми хочемо, навіщо) але ж картинка в голові є, то чому її виконати нереально? Складнощі в тому, що 3 стіни гіпсокартоні, а 1 з вікном, і закріпити конструкцію просто немає можливості.
Потрібна була стильна та міцна периметрова табуретка... Та, все-таки ми знайшли людину, що зрозуміла ідею з перших слів, ще й внесла вагомі корективи і поради😍 Без коваля Василя Гудими @vasylgudymablacksmith цей задум залишився б тільки в голові! Але потім почались ще більші пригоди 😁 кожен етап, починаючи від проєктування, розробки креслень, зварювання, та з'єднання 500 кг заліза між собою, відповідно до обставин займались різні люди, тому перешкод ми зустріли чимало... Помилки в цьому не зробив, мабуть, тільки той, хто не брав участь 😁
але є друзі ❤️ і з їх шаленою допомогою, розуміння, життєвим і професійним навичкам, ми це зробили...
Процес переміщення речей залишимо без опису, бо розгребти ще і досі не вдалось. За час ремонту захламлювались одні, вже майже ідеальні приміщення магазину inter.if.ua та нашого ТОВ ВРА "Україна" 😁 , але звільнювався простір наших інженерів.
Дякуємо всім за роботу поза графіком і у свято!
Дякуємо за терпіння, відклик)