Частинка нашого колективу взяла участь в поході з командою MMA на полонину Веснарка, хребта Кострича. Похід був з ночівлею, двома тренуваннями, готуванням на вогнищі, страшних історій біля ватри, ігор та позитиву. 

Маршрут в одну сторону складає орієнтовно 7 км, згідно з даними Galaxy watch, та близько 2,5 години з перепочинками та очікуванням найменшої учасниці (4,5 роки).

Висота 1380м. 

Всі діти та старші учасники команди легко і з позитивом дійшли, несучи на плачах рюкзаки зі речами, їжею, спальниками та карематами. При цьому кожен наздоганяв один одного, жартуючи.

     ​​​​​​

     

Насолодившись першими емоціями від неймовірної краси Чорногірського хребта на горизонті, почали розкладати табір. Змонтували намети, нанесли дров, знайшли джерело, приготували їсти і почали вечірнє тренування.

          

Далі захід сонця, ігри, вечеря, посиденьки біля вогню з запашним чаєм з афин та меду... та міцний сон!

Вранці після сніданку втілилась основна мета походу - тренування на полонині, де хлопці доклали сили, долаючи перепади висоти, нерівності та кропиву. 

        

         

 

Вручення грамот, дозвілля і згортання табору... і 7 км дорога вниз.

 

Трішки емоцій від походу...

...один крок і декілька слів можуть змінити життя чи внести неймовірні корективи. Коли просто одного разу зустрівши певних людей, починаєш любити те, на що ніколи не звертав уваги, зі страхом захоплюватись, закривши очі вболівати і насолоджуватись кожною емоцією, бувши поряд.

Неймовірно круто бути частинкою команди, цих хлопців, що від 6-річних захоплені, знають чого хочуть, віддаються, прагнуть, підтримують один одного... Тренер, що альтруїстично і самовіддано працює і є другом та прикладом кожному, незалежно від віку.

Круто бути частинкою цього...

І тепер не тільки підтримувати сина, а мати змогу бачити збоку, насолоджуватись як змінюється, живе новими мотивами, а команда згуртовується...

Круто це проживати, спостерігаючи збоку.

Коли ти відчуваєш, що це тобі в кайф, хочеться придумати щось з неймовірними людьми і створити хоч краплинки для розвитку таких спортсменів.

Будемо працювати багато, щоб мати змогу збільшувати краплинки.

Круті моменти, що будуть в спогадах і емоціях на ціле життя!

Дякуємо, що Ви є, @yaryk.team

Дякуємо, @coach_yaric, що з'явився в нашій команді, в ми частинкою твоєї.

 

 

27-28 червня 2021р.

Похід на пол. Веснарка та високогірне тренування команди ММА @yaryk.team @gerula_team